PHILIPS HUE-WA stolní lampička WCA GO 6W 520LM/RGB 20Y IP20 ;bílá˙
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 184 ks |
| EAN | 8595568932280 |
| Průměr | 73 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53.69 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 5.369 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 53.69 mm |
| Užití | Konektor |
| Výška balení | 53.69 mm |
| EAN | 8595568932280 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKNR 5X5ZB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena