PHILIPS HUE-WCA nástěnné svítidlo Daylo 1x15W 1050lm/RGBW IP44 ;černá˙
KOD KRAT.:PHIH17465/30/P7
KOD VÝR.:8718696174401
EAN.:8718696174401
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075765153 |
| Délka | 80.00 |
| Průměr | 80 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 85.00000000 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 85.5 cm |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 85.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 855.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 800.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 8 W |
| Světelný tok | 540 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSISMCORS8WTWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075765153 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075765160 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIH17465/30/P7
KOD VÝR.:8718696174401
EAN.:8718696174401
KOD KRAT.:OSH64450SAX
KOD VÝR.:4058075094291
EAN.:4058075094291
KOD KRAT.:PHIW8719514551718
KOD VÝR.:871951455171800
EAN.:8719514551718
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:KK8481_HB
KOD VÝR.:8481_HB
EAN.:8595057657069
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIPB30
KOD VÝR.:PB30
EAN.:8592718026325
KOD KRAT.:PHQBN126C80S/840TW1
KOD VÝR.:871016336356199
EAN.:8710163363561
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena