DURACELL baterie do naslouchadel DA 10 Activair 6ks
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
| Výrobce: | |
| Produktová řada | STARLITE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075094239 |
| Balení | 40 ks |
| Délka | 44 |
| Průměr | 12 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T3.5 |
| uwe filter | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GY6.35 |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4058075094239 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSH64427SAX | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075094246 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:PHLEDGU5.37/WW/BL
KOD VÝR.:8718699773977
EAN.:8718699773977
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:EE-AB1254030
KOD VÝR.:1254-030
EAN.:8595108205706
KOD KRAT.:DK-AB1332146
KOD VÝR.:1332-146
EAN.:8595108200275
KOD KRAT.:OSH64440SAX
KOD VÝR.:4058075094277
EAN.:4058075094277
KOD KRAT.:MDSBC12.7/6.4
KOD VÝR.:RCACS 12,7/6,4-1000
EAN.:8591120048550
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena