PHILIPS WiZ svít.stolní.LED Hero 9W 620lm/822-65/RGB IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHIW8719514551718
KOD VÝR.:871951455171800
EAN.:8719514551718
| Výrobce: | |
| Produktová řada | STARLITE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075094291 |
| Balení | 40 ks |
| Délka | 44 |
| Průměr | 12 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1450 lm |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T3.5 |
| uwe filter | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GY6.35 |
| Příkon | 75 W |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4058075094291 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSH64450SAX | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075094307 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8719514551718
KOD VÝR.:871951455171800
EAN.:8719514551718
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:KK8481_HB
KOD VÝR.:8481_HB
EAN.:8595057657069
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIPB30
KOD VÝR.:PB30
EAN.:8592718026325
KOD KRAT.:PHQBN126C80S/840TW1
KOD VÝR.:871016336356199
EAN.:8710163363561
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena