OSRAM halogenová žárovka HALOSTAR STARLITE 64427 S AX 20W 12V GY6.35
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057657069 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 46.68 mm |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 4.668 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 46.68 mm |
| Výška balení | 46.68 mm |
| EAN | 8595057657069 | ks | 1 | ks |
| KOD | KK8481_HB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIPB30
KOD VÝR.:PB30
EAN.:8592718026325
KOD KRAT.:PHQBN126C80S/840TW1
KOD VÝR.:871016336356199
EAN.:8710163363561
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena