OSRAM halogenová žárovka HALOSTAR STARLITE 64450 S AX 75W 12V GY6.35
KOD KRAT.:OSH64450SAX
KOD VÝR.:4058075094291
EAN.:4058075094291
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Daylo |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696174401 |
| Váha | 1.07 kg |
| Rozměry | 76x220x220mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 28.4 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 268 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 284 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 15 W |
| Světelný tok | 1050 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| GPC | 915005843201 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696174401 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17465/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64450SAX
KOD VÝR.:4058075094291
EAN.:4058075094291
KOD KRAT.:PHIW8719514551718
KOD VÝR.:871951455171800
EAN.:8719514551718
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:KK8481_HB
KOD VÝR.:8481_HB
EAN.:8595057657069
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIPB30
KOD VÝR.:PB30
EAN.:8592718026325
KOD KRAT.:PHQBN126C80S/840TW1
KOD VÝR.:871016336356199
EAN.:8710163363561
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena