EMOS prodlužovák 4-zásuvkový 3m kod HE0413 ČERNÁ Kód:PC0413
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075778634 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 61.01000000 mm |
| Označení zdroje | P47 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.01000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075778634 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075778641 | box | 11 | ks |
| KOD | OSESMP4.9TWE14WF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/92724
KOD VÝR.:871951433393200
EAN.:8719514333932
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena