Poškozený obal
PHILIPS nástěnné svítidlo, žárovka myGarden Creek 1xE27 IP44 ;černá
KOD KRAT.:PHI15380/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
| Délka balení | 183 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 25.9 cm |
| Šířka balení | 213 mm |
| Výška balení | 259 mm |
| Produktová řada | Creek |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718291443469 |
| Váha | 0.633 kg |
| Rozměry | 235x175x200mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | E27 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8718291443469 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI15380/30/16 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291510444 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718291510444 | bal | 4 | ks |
| GPC | 915002789502 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI15380/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:SISSN12X5E
KOD VÝR.:SSN12X5E
EAN.:8595092115432
KOD KRAT.:HDL387
KOD VÝR.:L387
EAN.:8595118804081
KOD KRAT.:YETVDII25A
KOD VÝR.:002342007
EAN.:3838895013501
KOD KRAT.:EOBZ903
KOD VÝR.:1903
EAN.:8594012220850
KOD KRAT.:PCE0256TT
KOD VÝR.:025-6TT
EAN.:9003399230127
KOD KRAT.:BA142
KOD VÝR.:4000148
EAN.:4024941001427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena