PHILIPS LED žárovka MASTER.V A60 11.2W/100W E27 2700K 1521lm Dim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854075445 |
| Délka | 100.00 |
| Průměr | 37.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | B37 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 245 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854075445 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854075445 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854075452 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/92724
KOD VÝR.:871951433393200
EAN.:8719514333932
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena