LEDVANCE LED svíčka SUP B37 2.8W/25W E14 2700K 245lm NonDim 30Y opál
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 White |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514289192 |
| Rozměry | 110x61x61mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 174 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 1100 lm |
| GPC | 929002469205 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8719514289192 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDH8719514289192 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/92724
KOD VÝR.:871951433393200
EAN.:8719514333932
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena