PHILIPS nástěnné svítidlo, žárovka myGarden Creek 1xE27 IP44 ;černá
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920008287 |
| Délka | 3 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 27.5 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 275 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8592920008287 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPC0413 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920048962 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
KOD KRAT.:PHLEDMVA11.2/927D
KOD VÝR.:871951434794600
EAN.:8719514347946
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/92724
KOD VÝR.:871951433393200
EAN.:8719514333932
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena