LEDVANCE svít.přísluš. závěs pro LN INV
KOD KRAT.:OSIINV215551
KOD VÝR.:4099854215551
EAN.:4099854215551
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075133327 |
| Délka | 1560 |
| Rozměry | 1610x1x1mm |
| Šířka | 1 |
| Výška | 1 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 130 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 90 mm |
| Výška balení | 1 mm |
| Barevné provedení | nerez |
| EAN | 4058075173859 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075133327 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSILNILSWIRE | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIINV215551
KOD VÝR.:4099854215551
EAN.:4099854215551
KOD KRAT.:OSITRUFLL028
KOD VÝR.:4058075782105
EAN.:4058075782105
KOD KRAT.:AB3559-A25345
KOD VÝR.:3559-A25345
EAN.:8595017290800
KOD KRAT.:OSITRUFLFEEDINB5
KOD VÝR.:4058075781979
EAN.:4058075781979
KOD KRAT.:AB5543N-C02100 B
KOD VÝR.:5543N-C02100 B
EAN.:8595017245077
KOD KRAT.:MOZH11
KOD VÝR.:1000004001
EAN.:8595073762396
KOD KRAT.:MORX250C45N4/ND
KOD VÝR.:RX250C45N4/ND
EAN.:8596099042448
KOD KRAT.:PHI53092/31/12
KOD VÝR.:8718291487944
EAN.:8718291487944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena