KOPP vidlice přímá arktis 230V/16A 1757.0200.0
KOD KRAT.:KO175702000
KOD VÝR.:175702000
EAN.:4008224238540
| Délka balení | 102 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 31.6 cm |
| Šířka balení | 109 mm |
| Výška balení | 316 mm |
| Produktová řada | Runner |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | NE |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718291487944 |
| Váha | 0.825 kg |
| Rozměry | 109x305x90mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 8718291487944 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291433446 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718291523178 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718291523178 | box | 11 | ks |
| EAN | 8717943099115 | box | 11 | ks |
| KOD | PHI53092/31/12 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915004328901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08717943099115 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KO175702000
KOD VÝR.:175702000
EAN.:4008224238540
KOD KRAT.:AMA9F03120
KOD VÝR.:A9F03120
EAN.:3606480439704
KOD KRAT.:SIP50
KOD VÝR.:P50
EAN.:8592718013868
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena