LEDVANCE svít.přísluš. TruSys.FLEX napájení IN 5-pól.
KOD KRAT.:OSITRUFLFEEDINB5
KOD VÝR.:4058075781979
EAN.:4058075781979
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017290800 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.6-6So-6S |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | strojek |
| EAN | 8595017290800 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3559-A25345 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSITRUFLFEEDINB5
KOD VÝR.:4058075781979
EAN.:4058075781979
KOD KRAT.:AB5543N-C02100 B
KOD VÝR.:5543N-C02100 B
EAN.:8595017245077
KOD KRAT.:MOZH11
KOD VÝR.:1000004001
EAN.:8595073762396
KOD KRAT.:MORX250C45N4/ND
KOD VÝR.:RX250C45N4/ND
EAN.:8596099042448
KOD KRAT.:PHI53092/31/12
KOD VÝR.:8718291487944
EAN.:8718291487944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena