MODUS reflektor (floodlight) RX 209W 25500lm/840 IP65; ND 45°
KOD KRAT.:MORX250C45N4/ND
KOD VÝR.:RX250C45N4/ND
EAN.:8596099042448
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073762396 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 150 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 8595073762396 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOZH11 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MORX250C45N4/ND
KOD VÝR.:RX250C45N4/ND
EAN.:8596099042448
KOD KRAT.:PHI53092/31/12
KOD VÝR.:8718291487944
EAN.:8718291487944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena