EMOS svítilna cyklo 2xCR2032 10lm/13m IP43 ; červená/bílá
KOD KRAT.:BEP3921
KOD VÝR.:1446002100
EAN.:8592920071953
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| Délka balení | 38 mm |
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| Šířka balení | 104.01 mm |
| Účinnost svítidla | 44 |
| Výška balení | 400 mm |
| Výrobce | LEDVANCE |
| Světelný tok | 220 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK03 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Možnost stmívat | true |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Materiál | Aluminium |
| materiál těla svítidla | plast |
| Typ svítidla | Liniová |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| S vypínačem | false |
| Výška/hloubka | 8.00 |
| EAN | 4058075268289 |
| Šířka | 100.00 |
| Výška | 8mm |
| Energetická třída | G |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Užitý zdroj | led modul |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 8 ks |
| Délka | 1500 |
| KOD | OSICAP5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075268289 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075268296 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP3921
KOD VÝR.:1446002100
EAN.:8592920071953
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena