SOLIGHT prodlužovák na bubnu venkovní 1-zásuvkový 50m guma IP44 018
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489818913 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška balení | 48 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 3606489818913 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMINS52103 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena