ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 15x10 ;zelenožlutá
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | Acti 9 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480091971 |
| Rozměry | 95x70x18mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 75 mm |
| Druh strojku | relé |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 17 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Zástavbová hloubka | 43.5 |
| Způsob montáže | na DIN lištu |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| EAN | 13606480091978 | bal | 4 | ks |
| EAN | 3606480091971 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9C30815 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480091979 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena