NIL bužírka smršťovací 9.5mm (zahřát.až 4.8mm) černá ;Kód:RCACS 9.5/4.8-1000
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920071953 |
| Váha | .2 kg |
| Rozměry | 90x29x25mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | červená/bílá |
| Délka balení | 30 mm |
| Dosvit | 13 m |
| Krytí | IP43 |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 2xCR2032 |
| Podskupina zboží | Cyklosvítilny |
| pozn. | set přední+zadní |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 10 lm |
| Šířka balení | 90 mm |
| Užití | cyklo |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 200 mm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 8592920071953 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP3921 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920071960 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena