PHILIPS LED svíčka filament B35 4W/25W E14 2700K 250lm NonDim 15Y čirá BL
KOD KRAT.:PHLEDFB4/WW/BL
KOD VÝR.:8718699777531
EAN.:8718699777531
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699762292 |
| Váha | .02 kg |
| Rozměry | 80x45x45mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Provedení | filament |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Příkon | 6.5 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929002028555 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699762292 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFP6.5W/827/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699762308 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDFB4/WW/BL
KOD VÝR.:8718699777531
EAN.:8718699777531
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:OSICAP10
KOD VÝR.:4058075268302
EAN.:4058075268302
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena