PHILIPS předřad.elektron. 2x58W HF-P 258 TLD
KOD KRAT.:PHWHFP258TLD
KOD VÝR.:872790091172500
EAN.:8711500999726
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854514036 |
| Délka | 620mm |
| Šířka | 620mm |
| Výška | 32mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP40/IP20 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4320 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 32.00 |
| Zástavbová šířka | 600 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| KOD | OS4099854514036 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854514036 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854514043 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHWHFP258TLD
KOD VÝR.:872790091172500
EAN.:8711500999726
KOD KRAT.:MOUSAL4000A3KN600/DA
KOD VÝR.:USAL4000A3KN600/DALI
EAN.:8596099120702
KOD KRAT.:OS4099854513220
KOD VÝR.:4099854513220
EAN.:4099854513220
KOD KRAT.:OS4099854455223
KOD VÝR.:4099854455223
EAN.:4099854455223
KOD KRAT.:MGLA10054
KOD VÝR.:LA10054
EAN.:4892657089639
KOD KRAT.:PHQLL500Z2xEPCUBK
KOD VÝR.:871869637446799
EAN.:8718696374467
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:OSILPC33/120/830
KOD VÝR.:4099854017742
EAN.:4099854017742
KOD KRAT.:MOSOFT4000A5KN600DAL
KOD VÝR.:SOFT4000A5KN600DALI
EAN.:8596099053963
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena