| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099120702 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4700 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Příkon | 39 W |
| EAN | 8596099120702 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOUSAL4000A3KN600/DA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854513220
KOD VÝR.:4099854513220
EAN.:4099854513220
KOD KRAT.:OS4099854455223
KOD VÝR.:4099854455223
EAN.:4099854455223
KOD KRAT.:MGLA10054
KOD VÝR.:LA10054
EAN.:4892657089639
KOD KRAT.:PHQLL500Z2xEPCUBK
KOD VÝR.:871869637446799
EAN.:8718696374467
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:OSILPC33/120/830
KOD VÝR.:4099854017742
EAN.:4099854017742
KOD KRAT.:MOSOFT4000A5KN600DAL
KOD VÝR.:SOFT4000A5KN600DALI
EAN.:8596099053963
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO625DALI
KOD VÝR.:IBP4000A4KO625DALI
EAN.:8596099018863
KOD KRAT.:PHI8721103038036
KOD VÝR.:872110303803600
EAN.:8721103038036
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena