OSRAM TRACKLIGHT PENDANT CYLINDER BK GU10OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854455223
KOD VÝR.:4099854455223
EAN.:4099854455223
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HF-Performer |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8711500999726 |
| Délka | 280 |
| Rozměry | 28x3x2,8cm |
| Šířka | 30 |
| Výška | 28 |
| Váha | 0.268 kg |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | NIL |
| Výška balení | 28 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8711500999726 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHWHFP258TLD | ks | 1 | ks |
| GPC | 913713031966 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900911725 | box | 11 | ks |
| EAN | 8727900911725 | box | 11 | ks |
| EOC | 872790091172500 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854455223
KOD VÝR.:4099854455223
EAN.:4099854455223
KOD KRAT.:JCR06
KOD VÝR.:JCB-R06-4B
EAN.:5050028025405
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0105
KOD VÝR.:2CDS271001R0105
EAN.:4016779549431
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:PHIH8719514342125
KOD VÝR.:871951434212500
EAN.:8719514342125
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:NAZR6360
KOD VÝR.:354002000
EAN.:8595209904157
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
KOD KRAT.:PH8720169302136
KOD VÝR.:872016930213600
EAN.:8720169302136
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena