LEDVANCE LED panel CMFT 1200 ZB P 33W 830 U19
KOD KRAT.:OS4099854513220
KOD VÝR.:4099854513220
EAN.:4099854513220
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057633834 |
| Balení | 24 ks |
| Délka | 168 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | NIL |
| Délka balení | 168 mm |
| Materiál | Kov |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 16.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 94 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| EAN | 8595057633834 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKDS150_S | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854513220
KOD VÝR.:4099854513220
EAN.:4099854513220
KOD KRAT.:OS4099854455223
KOD VÝR.:4099854455223
EAN.:4099854455223
KOD KRAT.:MGLA10054
KOD VÝR.:LA10054
EAN.:4892657089639
KOD KRAT.:PHQLL500Z2xEPCUBK
KOD VÝR.:871869637446799
EAN.:8718696374467
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:OSILPC33/120/830
KOD VÝR.:4099854017742
EAN.:4099854017742
KOD KRAT.:MOSOFT4000A5KN600DAL
KOD VÝR.:SOFT4000A5KN600DALI
EAN.:8596099053963
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO625DALI
KOD VÝR.:IBP4000A4KO625DALI
EAN.:8596099018863
KOD KRAT.:PHI8721103038036
KOD VÝR.:872110303803600
EAN.:8721103038036
KOD KRAT.:PHI8721103037077
KOD VÝR.:872110303707700
EAN.:8721103037077
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena