MODUS LED panel IBP 32W 4100lm/4000 IP54 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO625DALI
KOD VÝR.:IBP4000A4KO625DALI
EAN.:8596099018863
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099053963 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé/Nepřímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 88 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 50 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 50 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 49 W |
| Světelný tok | 4300 lm |
| KOD | MOSOFT4000A5KN600DAL | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099053963 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO625DALI
KOD VÝR.:IBP4000A4KO625DALI
EAN.:8596099018863
KOD KRAT.:PHI8721103038036
KOD VÝR.:872110303803600
EAN.:8721103038036
KOD KRAT.:PHI8721103037077
KOD VÝR.:872110303707700
EAN.:8721103037077
KOD KRAT.:HDD111
KOD VÝR.:D111
EAN.:8595118851115
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:SIV20
KOD VÝR.:V20
EAN.:8595092106133
KOD KRAT.:GH-KU-L10x10
KOD VÝR.:KU-L10x10
EAN.:8591120070261
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena