KOPOS krabice do sádrokartonu KU68/71/L1 pr.73mmx45mm
KOD KRAT.:KKKU68/71L1_NA
KOD VÝR.:KU 68/71L1_NA
EAN.:8595057688414
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854206689 |
| Délka | 620mm |
| Šířka | 620mm |
| Výška | 32mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3850 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 32.00 |
| Zástavbová šířka | 595.00 |
| Životnost | 70000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4099854206696 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854206689 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854206689 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKKU68/71L1_NA
KOD VÝR.:KU 68/71L1_NA
EAN.:8595057688414
KOD KRAT.:OS4099854049422
KOD VÝR.:4099854049422
EAN.:4099854049422
KOD KRAT.:OS4099854478116
KOD VÝR.:4099854478116
EAN.:4099854478116
KOD KRAT.:OS4099854065590
KOD VÝR.:4099854065590
EAN.:4099854065590
KOD KRAT.:OS4099854429392
KOD VÝR.:4099854429392
EAN.:4099854429392
KOD KRAT.:KKKT250/L_NB
KOD VÝR.:KT 250/L_NB
EAN.:8595057618640
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
KOD KRAT.:HTRSR3A
KOD VÝR.:V115
EAN.:8595614702256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena