OSRAM ENDURA Flood Solar Butterfly BUTTERFLY SOLSEN BL 1.5W 840
KOD KRAT.:OS4099854429392
KOD VÝR.:4099854429392
EAN.:4099854429392
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854065590 |
| Délka | 100.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OS4099854065590 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854065590 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854065606 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854429392
KOD VÝR.:4099854429392
EAN.:4099854429392
KOD KRAT.:KKKT250/L_NB
KOD VÝR.:KT 250/L_NB
EAN.:8595057618640
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
KOD KRAT.:HTRSR3A
KOD VÝR.:V115
EAN.:8595614702256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena