LEDVANCE LED kapka VAL P45 4.9W/40W E14 4000K 470lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OS4099854049422
KOD VÝR.:4099854049422
EAN.:4099854049422
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 120 ks |
| EAN | 8595057688414 |
| Průměr | 73 mm |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 61.91 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 6.191 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 61.91 mm |
| Výška balení | 61.91 mm |
| Způsob montáže | Holá zeď |
| Barevné provedení | žlutá |
| EAN | 8595057688414 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKU68/71L1_NA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854049422
KOD VÝR.:4099854049422
EAN.:4099854049422
KOD KRAT.:OS4099854478116
KOD VÝR.:4099854478116
EAN.:4099854478116
KOD KRAT.:OS4099854065590
KOD VÝR.:4099854065590
EAN.:4099854065590
KOD KRAT.:OS4099854429392
KOD VÝR.:4099854429392
EAN.:4099854429392
KOD KRAT.:KKKT250/L_NB
KOD VÝR.:KT 250/L_NB
EAN.:8595057618640
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
KOD KRAT.:HTRSR3A
KOD VÝR.:V115
EAN.:8595614702256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena