KOPOS krabice pod omítku přístroj s víčkem KT 250/L do SDK ;176x234x79
KOD KRAT.:KKKT250/L_NB
KOD VÝR.:KT 250/L_NB
EAN.:8595057618640
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854429392 |
| Délka | 96.00 |
| Šířka | 79.00 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| Napětí | 3 V |
| odolnost svítidla | IK04 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 1.5 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé/Nepřímé |
| Reflektor | NIL |
| S pohybovým čidlem? | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 220 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | false |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 144.50 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Úhel vyzařování | 90 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OS4099854429392 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854429392 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854429408 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KKKT250/L_NB
KOD VÝR.:KT 250/L_NB
EAN.:8595057618640
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
KOD KRAT.:HTRSR3A
KOD VÝR.:V115
EAN.:8595614702256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena