LEDVANCE LED panel 35W 230V 3675lm 4000K IP20 72Y 600 V 3840 UGR19
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057618640 |
| Délka | 234 |
| Šířka | 176 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 168.76 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 16.876 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 168.76 mm |
| Výška balení | 168.76 mm |
| Způsob montáže | Holá zeď |
| Barevné provedení | žlutá |
| EAN | 8595057618640 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKT250/L_NB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
KOD KRAT.:HTRSR3A
KOD VÝR.:V115
EAN.:8595614702256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena