PHILIPS HUE-WA svít.přisaz.LED Argenta 4x5.7W GU10 1400lm/820-65/WCA IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHIH50624/31/P7
KOD VÝR.:8718696171608
EAN.:8718696171608
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 4058075695115 |
| Délka | 1150mm |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 23mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 42 mm |
| Výška/hloubka | 23.0 |
| EAN | 4058075695122 | box | 11 | ks |
| KOD | OSIDPTH-KITH21200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075695115 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH50624/31/P7
KOD VÝR.:8718696171608
EAN.:8718696171608
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena