LEDVANCE LED žárovka PFM A60 13W/100W E27 2700K 1521lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854048944
KOD VÝR.:4099854048944
EAN.:4099854048944
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099020170 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 630 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | ANO |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 630 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 124 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 65 mm |
| Výška/hloubka | 64 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 576 |
| Zástavbová hloubka | 64 |
| Zástavbová šířka | 576 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| Světelný tok | 4100 lm |
| EAN | 8596099020170 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOIDRA2KN3V1ND/700IS | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854048944
KOD VÝR.:4099854048944
EAN.:4099854048944
KOD KRAT.:MGER205110/dm/dbH828
KOD VÝR.:ER205110/dm/db-HRv00-2B+024D045D
EAN.:4892657102147
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1/1050ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/1050ND
EAN.:8595073709285
KOD KRAT.:MGF28100RC-w/828/SV
KOD VÝR.:F28100RC-w
EAN.:4892657060270
KOD KRAT.:OSEST8VALUN18865
KOD VÝR.:4099854026379
EAN.:4099854026379
KOD KRAT.:MGLC1403CS/WW/E14
KOD VÝR.:LC1403CS
EAN.:4892657052428
KOD KRAT.:BEG3101
KOD VÝR.:1444150023
EAN.:8595025339812
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
KOD KRAT.:OSEST8VALEM7830
KOD VÝR.:4099854039027
EAN.:4099854039027
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena