ANTICOR páska elektroizolační PE 111.Polytex.DUCT 48x9 voděodolná ;stříbrná
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854109607 |
| Délka | 1206.00 |
| Šířka | 75.40 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 5000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 41-80° st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 62.80 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854109607 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISAHWORK | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854109614 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
KOD KRAT.:OSA64193-01B
KOD VÝR.:4050300925127
EAN.:4050300925127
KOD KRAT.:OSA64211NBS
KOD VÝR.:4052899992665
EAN.:4052899992665
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
KOD KRAT.:PHPIEA5.5W/827
KOD VÝR.:872790096856900
EAN.:8727900968569
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
KOD KRAT.:OSA64211CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172214940
EAN.:4062172214940
KOD KRAT.:OSA7510TSP
KOD VÝR.:4062172158428
EAN.:4062172158428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena