LEDVANCE FV panel.solární 460Wp monofac. 191x113cm F3 ; černý rám
KOD KRAT.:OSF4099854137310
KOD VÝR.:4099854137310
EAN.:4099854137310
| Délka balení | 23 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 4.15 cm |
| Šířka balení | 23 mm |
| Výška balení | 41.5 mm |
| Výrobce | GP |
| Produktová řada | GREENCELL |
| Označení zdroje | C |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Zinko-chloridová |
| Označení IEC | R14 |
| EAN | 4891199000096 |
| Skupina zboží | Baterie |
| Podskupina zboží | malé monočlánky (typ C) |
| Napětí | 1.5 V |
| Balení | 24 ks |
KOD KRAT.:OSF4099854137310
KOD VÝR.:4099854137310
EAN.:4099854137310
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20SCDM
KOD VÝR.:871829167159600
EAN.:8718291671596
KOD KRAT.:PHIW8719514261082
KOD VÝR.:871951426108200
EAN.:8719514261082
KOD KRAT.:RTWATT/MP25
KOD VÝR.:WATT/MP25
EAN.:8032853659373
KOD KRAT.:OSILUHWT
KOD VÝR.:4058075266803
EAN.:4058075266803
KOD KRAT.:MOPIK29M
KOD VÝR.:OZAWPIK29M
KOD KRAT.:PHWHIDPVMPGJ520/S
KOD VÝR.:872790077128200
EAN.:8711500881885
KOD KRAT.:DELXTS21-1
KOD VÝR.:XTS21-1
EAN.:6410014507183
KOD KRAT.:SP50691201
KOD VÝR.:73291201
EAN.:4013902101306
KOD KRAT.:YKAYB0031.5
KOD VÝR.:YB003 1,5
EAN.:8591043235761
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena