Schneider rozvodnice na omítku Mini.Kaedra 6mod. IP65 průhl.dvířka sv.šedá N/PE
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199011504 |
| Balení | 100 ks |
| Průměr | 8 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 28 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | MN27/A27 |
| Označení zdroje | MN27/A27 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 2.8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 8 mm |
| Výška balení | 8 mm |
| Napětí | 12 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4891199011504 | bli | 5 | ks |
| KOD | GP27A | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:KAH03VVH2-F2x0.75B
EAN.:5907702810737
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena