ABB TANGO zásuvka 2-násobná 2x2P+PE clonky natoč.dutina ;bílá
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Lily |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696169087 |
| Váha | .43 kg |
| Rozměry | 194x70x84mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 155 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 22.3 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 650 lm |
| Šířka balení | 195 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | III |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 223 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 8 W |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8718696169087 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17428/30/P7 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005671701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696237052 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718696237052 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:SISSN5500E
KOD VÝR.:SSN5500E
EAN.:8595092115449
KOD KRAT.:BEPC1315
KOD VÝR.:1902330500
EAN.:8592920008317
KOD KRAT.:PHLEDA13/827_pos
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
KOD KRAT.:PHIW8719514551954
KOD VÝR.:871951455195400
EAN.:8719514551954
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena