ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 15x10 ;černá
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301222 |
| Délka | 2 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 75 mm |
| Délka přívodu | 2 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 4 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 270 mm |
| EAN | 8595025310637 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025301222 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310644 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920047170 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920047163 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEP0412 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:EE1000245
KOD VÝR.:1000245
EAN.:8585007328552
KOD KRAT.:EE-VP68
KOD VÝR.:3119504400
EAN.:8595244919697
KOD KRAT.:MDSBR2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048932
KOD KRAT.:MDSBM3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048819
KOD KRAT.:BEP1412
KOD VÝR.:1902140200
EAN.:8595025301499
KOD KRAT.:BEP1315
KOD VÝR.:1902130500
EAN.:8595025301468
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:OSEFA4/830UE
KOD VÝR.:4058075747784
EAN.:4058075747784
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena