ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 15x10 ;černá
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8585007328552 |
| Šířka | 122 |
| Balení | 25 ks |
| Délka | 122 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 130 mm |
| Krytí | IP67 |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 130 mm |
| Výška balení | 42 mm |
| Způsob montáže | Univerzální |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8585007328552 | ks | 1 | ks |
| KOD | EE1000245 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595244964550 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:TESZ3525
KOD VÝR.:40003564
EAN.:8595557035251
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:BEP0311
KOD VÝR.:1902030150
EAN.:8595025309327
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:BEP0413
KOD VÝR.:1902040300
EAN.:8595025301086
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:MDSBM3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048819
KOD KRAT.:OSISMCORS8WTWF
KOD VÝR.:4058075765153
EAN.:4058075765153
KOD KRAT.:PHIH17465/30/P7
KOD VÝR.:8718696174401
EAN.:8718696174401
KOD KRAT.:OSH64450SAX
KOD VÝR.:4058075094291
EAN.:4058075094291
KOD KRAT.:PHIW8719514551718
KOD VÝR.:871951455171800
EAN.:8719514551718
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:KK8481_HB
KOD VÝR.:8481_HB
EAN.:8595057657069
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIPB30
KOD VÝR.:PB30
EAN.:8592718026325
KOD KRAT.:PHQBN126C80S/840TW1
KOD VÝR.:871016336356199
EAN.:8710163363561
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena