METRODIS dutinka zakončená s izolací 1mm L=8mm žlutá bal.100ks
KOD KRAT.:MDDI1.0-8/100
KOD VÝR.:DI1.0-8/100
EAN.:8594031136866
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Aurelle |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514382688 |
| Délka | 395 |
| Průměr | 395 mm |
| Rozměry | 47x395x395mm |
| Šířka | 395 |
| Výška | 47 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 95 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 47 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2450 lm |
| Šířka balení | 465 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 470 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 21 W |
| KOD | PHIH8719514382688 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514382688 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003099301 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514382695 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MDDI1.0-8/100
KOD VÝR.:DI1.0-8/100
EAN.:8594031136866
KOD KRAT.:MOHBM250W4KC/ND
KOD VÝR.:HBM250W4KC/ND
EAN.:8596099033262
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:LG088191
KOD VÝR.:088191
EAN.:3414971617995
KOD KRAT.:KCNH01
KOD VÝR.:NH01
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena