ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 15x10 ;černá
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301130 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 80 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 5 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 32.5 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 65 mm |
| Výška balení | 325 mm |
| KOD | BEP0515 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310965 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310958 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025301130 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920043677 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERV
KOD VÝR.:5906194000923
EAN.:5906194000923
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:SIPP3/0
KOD VÝR.:PZ11
EAN.:8592718025939
KOD KRAT.:EE-VP68
KOD VÝR.:3119504400
EAN.:8595244919697
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:OSF4099854147975
KOD VÝR.:4099854147975
EAN.:4099854147975
KOD KRAT.:OSESMT818TWEMWF
KOD VÝR.:4058075626232
EAN.:4058075626232
KOD KRAT.:BEP19450P
KOD VÝR.:1908045010
EAN.:8595025384867
KOD KRAT.:BEP19425P
KOD VÝR.:1908042510
EAN.:8595025384850
KOD KRAT.:KCHSPB
KOD VÝR.:HSPB
KOD KRAT.:BES15273
KOD VÝR.:2401730132
EAN.:8595025314413
KOD KRAT.:BEP1410
KOD VÝR.:1902141000
EAN.:8595025301536
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
KOD KRAT.:OSEDF12/840EM
KOD VÝR.:4058075822474
EAN.:4058075822474
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena