EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 5m bez vypínače P0315C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301468 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 270 mm |
| EAN | 8595025310491 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025301468 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP1315 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310507 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920043530 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920043547 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0117
KOD VÝR.:1901010700
EAN.:8595025302144
KOD KRAT.:OB2056089
KOD VÝR.:2056089
EAN.:4012195879251
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:AB3553-01289 H3
KOD VÝR.:3553-01289 H3
EAN.:8595017203404
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena