MODUS LED svítidlo parkové PARKLED2500KO400PMMA3
KOD KRAT.:MOPARKLED2500KO400P3
KOD VÝR.:PARKLED2500KO400PMMA3
EAN.:8596099074012
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900248340 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2016 |
| Označení zdroje | CR2016 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| EAN | 17638900248347 | box | 11 | bli |
| EAN | 7638900248340 | bli | 5 | bli |
| KOD | ENCR2016B2 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:MOPARKLED2500KO400P3
KOD VÝR.:PARKLED2500KO400PMMA3
EAN.:8596099074012
KOD KRAT.:MOBRSB3KO480V3/NDMUI
KOD VÝR.:BRSB3KO480V3/NDMULTI
EAN.:8596099127732
KOD KRAT.:DRMN1400PBL2
KOD VÝR.:5000394141827
EAN.:5000394141827
KOD KRAT.:PHVCDMR35/930P30/10E
KOD VÝR.:871829124192800
EAN.:8718291241928
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:MO1158001305
KOD VÝR.:1158001305
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena