JCB baterie alkalická SUPER D/LR20 ;BL2
KOD KRAT.:JCSLR20BL2
KOD VÝR.:JCB-LR20-2B
EAN.:5050028025887
| Délka balení | 110 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696167762 |
| Rozměry | 2000x110x110mm |
| Energetická třída | Není |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | E27 |
| Typ svítidla | závěsné |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8718696167762 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001977901 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869616776200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHICORDE27B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699624088 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:JCSLR20BL2
KOD VÝR.:JCB-LR20-2B
EAN.:5050028025887
KOD KRAT.:MOLAB4000A6KO600ND
KOD VÝR.:LAB4000A6KO600ND
EAN.:8596099031824
KOD KRAT.:PHVHPIT450/645
KOD VÝR.:871869673653100
EAN.:8718696736531
KOD KRAT.:PHLEDD8.5/840
KOD VÝR.:871869673371400
EAN.:8718696733714
KOD KRAT.:SIWM-20W-L
KOD VÝR.:WM-20W-L
EAN.:8592718023843
KOD KRAT.:AB3901H-A05010 01
KOD VÝR.:3901H-A05010 01
EAN.:8592624064602
KOD KRAT.:OS4099854513206
KOD VÝR.:4099854513206
EAN.:4099854513206
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
KOD KRAT.:KACY10ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U10
EAN.:8591043106054
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena