WAGO svorka s páčkou 3x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-413
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Produktová řada | 221 |
| Logistické informace: | |
| Balení | 25 ks |
| EAN | 4055143234658 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 18.6 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 8.4 mm |
| Barevné provedení | transp./oranžová |
| EAN | 4055143234658 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG221-415 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:KKKPL64-50/2LD_NA
KOD VÝR.:KPL 64-50/2LD_NA
EAN.:8595568926968
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:PAR20ZCBL2
KOD VÝR.:R20RZ/2BP
EAN.:5410853032779
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:KKKUL68-45/LD_NA
KOD VÝR.:KUL 68-45/LD_NA
EAN.:8595568929709
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena