Schneider Unica System+ stolní zásuvky XS USB A/C 3.1A zápustný; bílá
KOD KRAT.:AMINS44008
KOD VÝR.:INS44008
EAN.:3606489819224
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489819217 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 137 mm |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 13.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 132 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| EAN | 3606489819217 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMINS44007 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMINS44008
KOD VÝR.:INS44008
EAN.:3606489819224
KOD KRAT.:PHIH16472/93/P0
KOD VÝR.:8718696154465
EAN.:8718696154465
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena