EATON keramická pojistka D IV-100A normální 500V červená
KOD KRAT.:EA100D125Q
KOD VÝR.:100D125Q
EAN.:5027590427609
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Inara |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514388512 |
| Rozměry | 277x219x256mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 270 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 290 mm |
| Výška balení | 330 mm |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 08719514388529 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8719514388512 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514388512 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003098901 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EA100D125Q
KOD VÝR.:100D125Q
EAN.:5027590427609
KOD KRAT.:BEF61912
KOD VÝR.:2001191020
EAN.:8595025318879
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena