OEZ nožová pojistka PNA 000 50A gG 500V
KOD KRAT.:OEZPNA00050AgG
KOD VÝR.:40485
EAN.:8590125404859
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489818906 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 44 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 93 mm |
| Výška balení | 95 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 3606489818906 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMINS52102 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OEZPNA00050AgG
KOD VÝR.:40485
EAN.:8590125404859
KOD KRAT.:AMINS44007
KOD VÝR.:INS44007
EAN.:3606489819217
KOD KRAT.:AMINS44008
KOD VÝR.:INS44008
EAN.:3606489819224
KOD KRAT.:PHIH16472/93/P0
KOD VÝR.:8718696154465
EAN.:8718696154465
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena