OSRAM LED autožárovka P27/7W 3157DWP-02B 2W 12V W2.5x16q blistr-2ks
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900968569 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 63 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Příkon | 4.9 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 119 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 65 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 872790096856900 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002305931 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900968576 | box | 11 | ks |
| EAN | 8727900968569 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHPIEA5.5W/827 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003540251 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
KOD KRAT.:OSA64211CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172214940
EAN.:4062172214940
KOD KRAT.:OSA7510TSP
KOD VÝR.:4062172158428
EAN.:4062172158428
KOD KRAT.:OSA6413DWP-01B
KOD VÝR.:4062172150675
EAN.:4062172150675
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena