SOLIGHT zvonek bezdrátový do zásuvky 120m černý voděodolný
KOD KRAT.:SI1L20B
KOD VÝR.:1L20B
EAN.:8592718000356
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3606481490216 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 65 mm |
| EAN | 3606481490216 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9L16382 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SI1L20B
KOD VÝR.:1L20B
EAN.:8592718000356
KOD KRAT.:OSQTP5180230
KOD VÝR.:4008321329059
EAN.:4008321329059
KOD KRAT.:MOLVMATKA
KOD VÝR.:8210593
EAN.:8596099026516
KOD KRAT.:BEP0034
KOD VÝR.:1906110200
EAN.:8595025363862
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
KOD KRAT.:PHI8721103104939
KOD VÝR.:872110310493900
EAN.:8721103104939
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena