PHILIPS LED reflektor MASTER.EC AR111 10.8W/50W G53 3000K 620lm/9° Dim 40Y
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9309
KOD VÝR.:871951433397000
EAN.:8719514333970
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699657802 |
| Délka | 60 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 19 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 4.8 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 570 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Barevné provedení | bílé |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Tvar zdroje | kapsle |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08718699657819 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718699657819 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718699657802 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPG94.8/827 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002055102 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869965780200 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9309
KOD VÝR.:871951433397000
EAN.:8719514333970
KOD KRAT.:OSTHNSL60OFR
KOD VÝR.:4052899012462
EAN.:4052899012462
KOD KRAT.:MOO400KOV
KOD VÝR.:OZVOCO400KOV
KOD KRAT.:KK8475_HB
KOD VÝR.:8475_HB
EAN.:8595057650626
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena